Menu
Your Cart

Dodací a platební podmínky

Doručení a doprava

Doručení a dobírka v rámci Slovenské republiky je zdarma nad 24€.

Doručení do České republiky je spoplatněné a to sumou 4EUR/100CZK/. V případě dobírky do České republiky 5,20EUR/130CZK/. Objednavatel kromě tohto poplatku neplatí žádné jiné poplatky.

Objednávky přijaté v pracovní dny do 12hod jsou expedované do 48hod. / S vyjímkou položek, které jsou na objednávku od dodavatele. Tyto budou expedované hned po doručení dodavatele a o jejich doručení Vás budeme informovat emailem.

Objednávky zasíláme kurýrskou společností SPS nebo společností GEIS. Doručené jsou v následující pracovní den. Při doručení do České republiky se doručení prodlužuje na 72-96hod.

Po dobu svátků a neočekávaných událostí se doručení může prodloužit o 1-2dny.

Po dobu akčních slev, předvánočního období negarantujeme doručení do 48hod, doručení se může prodloužit až o 5 pracovních dní.

Kurýrní společnost Vás informuje o přesném doručení zásilky prostřednictvím emailu nebo SMS

Objednávky jsou doručované na adresu, kterou uvedete jako doručovací. Když uvedete špatnou adresu, případně špatné tel. číslo, neručíme za doručení zásilky.

 

Doručení zboží a způsob platby k objednávkám do České republiky

Způsob platby:

Platba kartou – při tomto způsobu je suma neměnná na EURA podle aktuálního kurzu banky.

Platba na dobírku- kurýrovi zaplatíte sumu podle vystavené faktury v českých korunách a nebo v eurech./ Suma v eurech je přepočítána aktuálním kurzem CZK v den doručení /