Menu
Your Cart

Prodejny

PANDORA Zlín 

e-mail : pandora.zlin@email.cz

Tel. kontakt : 778 082 855

Otevřeno : Po-NE 9:00 - 21:00


Zlaté jablko

Pandora
Nám. Míru 174

Zlín 760 01Šperky PANDORA nabízejí něco pro každého. Ať už hledáte dárek pro milovanou osobu, něco zvláštního pro sebe nebo jen hledáte inspiraci, určitě zde najdete něco výjimečného.

JEDINEČNÝ KONCEPT
PANDORA oslavuje ženy tím, že jim nabízí příležitost k osobnímu vyjádření díky široké paletě vysoce kvalitních soudobých šperků za dostupné ceny. Společnost PANDORA umožňuje ženám vyjádřit svůj osobní styl, oslavit vzácné životní okamžiky nebo ukázat hodnoty, kvůli nimž jsou tím, čím jsou, a její pestrá paleta šperků pro ženy nabízí něco pro každou příležitost.

RUČNÍ OPRACOVÁNÍ & VYSOKÁ KVALITA
PANDORA vyrábí šperky vysoké kvality. Každý jedinečný design prochází rukama zkušených řemeslníků – od zručných zlatníků po šperkaře – a přináší vám krásné šperky, ručně opracovávané z mincovního stříbra, 14k zlata nebo z jedinečné směsi kovů PANDORA Rose.

JEDNODUCHÝ PŘÍSTUP K DÁRKŮM
Díky klubu PANDORA mohou ženy ukládat a sdílet své seznamy přání a velikosti prstenů - je tedy pro vás ještě jednodušší přinést jí ten pravý dárek.

AŤ JSTE KDEKOLI
Jsme vám na blízku. Díky více než 10.000 prodejcům PANDORA po celém světě jistě snadno najdete svůj příští šperk nebo dokonalé potěšení pro svou milovanou.